KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


2012 metų Jaunimo iniciatyvų, laisvalaikio bei sporto užimtumo projektai

Jankų jaunimo klubas „Lašas" įgyvendino projektą „Pasikeiskime patys, kad išsaugotume aplinką". Projektas vyko 2012 m. liepos 21 d. Jame dalyvavo apie 100 jaunuolių iš Jankų kaimo bei aplinkinių seniūnijų. Projekto metu jaunuoliai sutvarkė Jankų pagrindinės mokyklos stadioną bei surengė sportines krepšinio ir tinklinio varžybas Jankų vasaros šventės metu.

Plutiškių jaunųjų lyderių klubas įgyvendino projektą „Visi su vienu, vienas su visais". 2012 m. rugpjūčio 5 d. Plutiškių kaime vyko tradicinis sporto renginys gryname ore, Plutiškių vidurinės mokyklos sporto stadione. Kadangi sporto renginys sutapo su kitu kaimo bendruomenės renginiu, dalyvių skaičius buvo dar didesnis, dėl to šeimos, jaunimas bei svečiai turėjo progą betarpiškai bendrauti per sportinę veiklą. Visi dalyviai turėjo progą išbandyti save per sportinę veiklą. Didžiausias dėmesys šalia kitų rungčių buvo skiriamas krepšiniui 3x3. Šioje rungtyje dalyvavo daugiausiai komandų. Šventės pabaigoje visi dalyviai ir nugalėtojai buvo paskatinti ir apdovanoti.

Višakio Rūdos neformali jaunimo grupė „Žiburys" įgyvendino projektą „Sportas mus vienija". Projekto metu jaunimui buvo suorganizuota išvyka į Kardokų kaimą, kur buvo tvarkoma kapinaičių ir koplytėlės aplinka. Išvykoje dalyvavo 15 Višakio Rūdos jaunimo grupės atstovų. Taip pat sutvarkyta sporto aikštelė, esanti Višakio Rūdoje. Įrengta tinklinio aikštelė, pagaminti ir sudėti nauji suolai bei sutvarkyta aplinka.

Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas" įgyvendino projektą „Jaunimo diena kitaip". Projektas vyko 2012 m. rugpjūčio 10 - 11 d. Papilvės k., Prienų raj., M. Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto praktinio mokymo bazėje. Projekto metu buvo surengta konferencija tarptautinei jaunimo dienai paminėti „Jaunimo diena kitaip".
Surengtoje konferencijoje „Jaunimo diena kitaip" dalyvavo 75 dalyviai iš 6 formalių ir dviejų neformalių jaunimo organizacijų. Renginyje vyko praktiniai užsiėmimai trijose grupėse - jogos, savisaugos bei šokių. Dalyviai galėjo pasirinkti po dvi iš šių grupių. Po praktinių užsiėmimų vyko atidarymo vakaras, kuriame save pristatė visos dalyvaujančios jaunimo organizacijos, vyko koncertas, sveikinimo žodžius tarė garbingi svečiai. Prieš vakarienę taip pat buvo surengtos ir sportinės varžybos, kuriose jaunimas varžėsi įvairiose smagiose rungtyse. Visos šventės metu vyko balsavimas už anksčiau paruoštas nominacijas šventės dalyviams. Visų jų laukė smagūs prizai.

  
  
  

Jaunimo organizacija DARBAS Kazlų Rūdos skyrius įgyvendino projektą „Moki? Gali? Parodyk!". 2012 m. spalio 6 d. Kazlų Rūdoje vyko talentų vakaras „Moki? Gali ? Parodyk!". Jau antrus metus iš eilės Kazlų Rūdos krašto jaunuoliai kompetentingąją komisiją bei žiūrovus stebino  įvairiausiais savo pasirodymais. 
Viso konkurse šiais metais dalyvavo 15 dalyvių su skirtingais pasirodymais, iš kurių komisija penkis pasirodymus nominavo: geriausio šokėjo, geriausio dainininko, geriausio muzikanto, originaliausio atlikėjo bei publikos numylėtinio nominacijomis. Atlikėjai stebino savo kūrybos muzika bei dainomis, originaliais šokiais ir pasirodymais. Šiais metais renginyje savo talentus rodė ne tik žmonės, bet ir jų augintiniai! To, dar šis vakaras nebuvo regėjęs. Tikimasi, kad nemažo populiarumo tiek dalyvių, tiek žiūrovų tarpe sulaukęs renginys greitai taps tradicija ir su kiekvienais metais išugdys dar daugiau talentų.

Asociacija „Jaunoji Sūduva" įgyvendino projektą „JS šokio pulsas". Šio projekto metu 2012 m. gruodžio 19 d. buvo surengtas šokio seminaras, kurį vedė viena garsiausių Lietuvos šokių grupių „In beat". Seminare dalyvavo apie 50 dalyvių iš Kazlų Rūdos, Plutiškių, Bagotosios, Jankų ir Antanavo šokių kolektyvų ir grupių.
Seminaro metu dalyviams suteiktos žinios apie gatvės šokio kultūrą, vykstančius renginius Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Dalyviai mokyti atlikti pagrindinius šio žanro šokių judesius, taip pat gerinti universalūs šokio gebėjimai. Siekiant projekto tęstinumo, kartu su projekto dalyviais buvo sudarytas renginio, skirto šokėjams, planas.
Surengtas šokio seminaras suteikė naujų kompetencijų dalyviams ir nubrėžė tolimesnę jų veiklos eigą. Dalyviai tapo labiau motyvuoti tęsti savo veiklą kartu su šokiu.

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA