KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


Stovyklos

 

KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS VAIKŲ VASAROS POILSIO STOVYKLOS 2009 M.

 

 

2009 metais vaikų socializacijos programų rėmimo konkursui buvo pateikta 11 vaikų vasaros poilsio programų, iš kurių finansuota 10. Vaikų vasaros poilsiui organizuoti Švietimo ir mokslo ministerija skyrė 24000 Lt, savivaldybė iš savo biudžeto 22995 Lt,.
2009 metų vasarą galimybę pailsėti vasaros stovyklose turėjo 345 vaikai, turiningą ir prasmingą poilsį jiems organizavo 29 mokytojai ir 11 kitų darbuotojų.
Buvo organizuotos 5 dieninės ir 5 turistinės stovyklos: 1 sportinė, 1 turistinė, 1 karinė, 3 meninės, 4 bendro pobūdžio stovyklos.
Sukarintoje vaikų vasaros poilsio stovykloje „Dragūnas“ jau dešimtą vasarą ilsėjosi 40 Savivaldybės vaikų. Jie sužinojo apie policijos, karo prievolės administravimo darbą, įgijo patirties ir žinių karinėse pratybose, naktinių žygių metu, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, vyko į ekskursiją „Karinis turizmas“, kur susipažino su sovietiniais laikais statyta stovyklaviete.
Pirmus metus VšĮ Vaikų ir jaunimo futbolo akademija organizavo sportinę stovyklą aštuoniasdešimčiai savivaldybės vaikų. Čia jie ne tik mankštinosi futbolo treniruotėse, bet ir rengė įvairius konkursus, viktorinas, aplinkos tvarkymo akcijas. Susidomėję futbolu vaikai papildė sportuojančių skaičių savivaldybėje.

 
SPORTINĖ STOVYKLA

Meninės stovyklos buvo organizuotos Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje „Totemas 5 gimnazijoje“, Bagotosios pagrindinėje mokykloje „Vaikystės sparnai“, Antanavo pagrindinėje mokykloje „Darbščiosios bitutės“. Čia vaikai bendravo su mūsų krašto menininkais, iš jų mokėsi savo kūryboje panaudoti įvairiausias technikas: lipdė figūrėles iš molio, vėlė papuošalus iš vilnos, vėrė karoliukus, audė paveikslus iš augalų, naudojo smėlį, įvaldė dekupažo techniką, mokėsi interpretuoti. Stovyklautojai sukūrė suvenyrų ir kūrybinių darbų, kurie puoš mokyklų interjerą, bus padovanoti svečiams.

 

DARBŠČIOSIOS BITUTĖS

VAIKYSTĖS SAPNAI

 
TOTEMAS 5 GIMNAZIJOJE

Plutiškių vidurinėje mokykloje ir Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje jau ne pirmi metai organizuojamos bendro pobūdžio dieninės stovyklos, kuriose turiningai ir smagiai laiką praleidžia šių mokyklų mokiniai. Jie piešia, stiprina sveikatą žaisdami įvairiausius sportinius žaidimus, dalyvauja išradingumo konkursuose.
Višakio Rūdos šv. vysk. Stanislovo parapija organizavo dešimties dienų turistinę stovyklą „Saulės ir draugų būryje“. Vaikai aplankė įžymias Žemaitijos vietoves ir objektus, keliavo partizanų takais, pabuvojo prie Baltijos jūros, dalyvavo sportiniuose, kūrybiniuose užsiėmimuose.

 
SAULĖS IR DRAUGŲ BŪRYJE

Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos „Elma“ organizuotoje turistinėje stovykloje „Ieškančiojo pėdsakai arba įmink pėdą…“ 15 vaikų stovyklavo gamtos prieglobstyje, nakvojo palapinėse, plaukė baidarėmis, stiprino sveikatą maudydamiesi ežere, žaisdami futbolą, įveikdami ekstremalią trasą. Vaikai dalyvavo įvairioje meninėje veikloje: mokėsi dekupažo, pynimo iš laikraščių technikos, filmavimo, vokalo subtilybių. Buvo surengti poezijos vakarai, koncertas Kapčiamiesčio senelių ir neįgaliųjų globos namuose.

 
PELĖDŽIUKAI

 
SAUGI VASARA

VšĮ Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų dienos centro organizuotoje stovykloje „Mes Baltijos jūros vaikai“ pailsėjo 50 socialiai remtinų vaikų iš trijų vaikų dienos centrų „Mes esame“, „Mūsų svajos“ ir „Spindulėlis“. Vaikai ilsėjosi prie Baltijos jūros Šventojoje. Dalis stovyklautojų Baltijos jūrą pamatė pirmą kartą.Vaikai mokėsi savarankiškai tvarkytis, tobulino savo higieninius įgūdžius, papildė žinias dalyvaudami įvairiuose renginiuose apie šalis, esančias prie Baltijos jūros, aplankė Gintaro muziejų Palangoje, mokėsi tarpusavio bendravimo.

****************************************

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA