KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


Kazlų Rūdos savivaldybėje rekonstruoti keturių mokyklų aikštynai


Kazlų Rūdos savivaldybės administracijai pasirašius Norvegijos finansinio mechanizmo projekto įgyvendinimo sutartį Nr.2004-LT0101-IP-2NOR su Lietuvos Respublikos Finansų ministerija ir VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra, projektui „Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų sporto aikštynų įrengimas ir atnaujinimas“ buvo skirta 519 736,00 EUR (1 794 544,46 Lt) parama iš Norvegijos finansinio mechanizmo lėšų, kuri sudaro 85 proc. nuo bendros projekto vertės. Bendra projekto vertė – 611 454,00 EUR (2 111 228,37 Lt), Kazlų Rūdos savivaldybės įnašas – 91 718, 00 EUR( 316 683,91 Lt), kuris sudaro 15 proc. nuo bendros projekto vertės. Projektas „Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų sporto aikštynų įrengimas ir atnaujinimas“ finansuojamas iš Norvegijos pagal Norvegijos finansinį mechanizmą.

Daugiausiai investicijų buvo skirta dvejoms Kazlų Rūdos savivaldybės mokykloms - Kazio Griniaus gimnazijos ir Plutiškių vidurinės mokyklos sporto aikštelių renovacijai. Šiose mokyklose mokosi trečdalis visų savivaldybės moksleivių. Tokia alternatyva pasirinkta dėl to, kad pirmoji yra vienintelė gimnazija visoje Savivaldybėje, o antroji yra vienintelė Plutiškių seniūnijos mokykla ir jos sporto aikštynu naudojasi bendruomenės nariai. Sporto aikštynai taip pat atnaujinti Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje ir Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje „Elma“.
Kazio Griniaus gimnazijoje pilnai sutvarkyta aukšto lygio lauko sporto bazė: įrengta krepšinio, tinklinio, ir karstyklių aikštelės, futbolo aikštė su specialia sintetine danga, bėgimo takai, šuoliaduobė, šuolio į aukštį sektorius bei rutulio stūmimo sektorius. Aikštelėse ir sporto sektoriuose sumontuota nauja įranga.
Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje įrengta multifunkcinė aikštelė (pritaikyta žaisti krepšinį, tinklinį ir tenisą) ir karstyklių aikštelė. Aikštelėse sumontuoti krepšinio stovai, universalūs teniso-tinklinio stovai, karstyklės.

Plutiškių vidurinėje mokykloje įrengta multifunkcinė aikštelė (pritaikyta žaisti krepšinį, tinklinį ir tenisą) ir karstyklių aikštelė su aikštelėms būdinga įranga, rekonstruoti bėgimo takai, įrengta šuoliaduobė.

Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje „Elma“ įrengta multifunkcinė aikštelė (pritaikyta žaisti krepšinį, tinklinį ir tenisą) ir karstyklių aikštelė su aikštelėms būdinga įranga, įrengta šuoliaduobė.

Sporto aikštynų rekonstrukcijos darbus atliko UAB „Getstata“, techninę priežiūrą vykdė UAB „SDG“.

Įgyvendinus Projektą, pavasarį apie 900 savivaldybės mokinių jau galės sportuoti atnaujintose ir moderniai įrengtose mokyklų sporto aikštelėse. Bus sudarytos palankios sąlygos sportuoti ne tik mokyklų mokiniams, bet taip pat šalia esančių sporto klubų nariams, visiems Kazlų Rūdos ir Plutiškių seniūnijų bendruomenių nariams. Renovuotos sporto aikštelės bus naudojamos ne tik sportui, bet ir įvairiems renginiams organizuoti (sporto varžyboms, šventėms, minėjimams ir pan.).

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA