KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


2016 M. JAUNIMO INICIATYVŲ PROJEKTAI

2016 metais Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos finansavimas buvo skirtas šių Jaunimo iniciatyvų projektų įgyvendinimui:

-         Kazlų Rūdos atvira jaunimo erdvė „JėGA“. Įgyvendinant projektą buvo organizuojami žaidimų ir filmų vakarai, bendradarbiaujant su Kazlų Rūdos R. Žigaičių menų mokykla surengta kūrybinė vasaros stovykla. Taip pat organizuotas birželio 1-osios vaikų gynimo dienos minėjimo renginys „Taikos glėbys“. Šis projektas buvo vykdomas 2016 m. birželio-gruodžio mėnesiais, o veiklose dalyvavo apie 30 Kazlų Rūdos savivaldybės jaunuolių.

 

 

 

-         Kazlų Rūdos viešosios bibliotekos projektui „Jaunimui aktualios informacijos sklaidos priemonių plėtra Kazlų Rūdos savivaldybėje“, kuris skirtas visam Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimui. Įgyvendinant šį projektą 2016 m. birželio-spalio mėn. buvo sukurta jaunimo informavimo internetinė svetainė www.krjaunimui.lt. Numatoma šioje į jaunimo poreikius orientuotoje svetainėje talpinti informaciją jaunimui aktualiomis temomis. Taip pat informaciją apie Kazlų Rūdos savivaldybėje vykstančius renginius bei konkursus.

 

-         Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos seniūnų tarybos projektui „Lauko klasė“, kurio pagrindinis tikslas buvo mokyklos teritorijoje įrengti klasę, kurioje vyktų pamokos netradicinėje ir natūralioje aplinkoje. Projekto įgyvendinimo metu (rugpjūčio-spalio mėn.) bendraujant ir bendradarbiaujant skirtingoms kartoms, jaunimas turiningai ir efektyviai praleido laiką, jiems buvo perduota vyresniosios kartos geroji patirtis. Įgyvendinant projektą dalyvavo 27 Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos mokiniai, 4 mokytojai, 15 tėvų ir 1 senelis.

 

 

-         Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ projektui „Aktyvaus laisvalaikio stovykla 2016“, kuris buvo vykdytas 2016 m. birželio-rugpjūčio mėn. Projekto veiklose, kurios jaunuoliams buvo siūlomos bendradarbiaujant su Kazlų Rūdos Sporto ir sveikatingumo klubu (paskaitose „Taisyklingo sportavimo pagrindai“, „Mitybos pagrindai“ sportuojančiam jaunimui, atletinės gimnastikos treniruotėse, stalo futbolo varžybose), dalyvavo apie 30 jaunuolių.

 

-         Bagotosios pagrindinės mokyklos mokinių tarybos projektui „Paseikėk ir pasveik“, kuris buvo vykdomas 2016 m. lapkričio-gruodžio mėn. Projekto veiklose (edukacinėse programose „Avelė aprengs ir sušildys“, „Vakarojimas“, stovykloje ir skautiškame žygyje), kurios vyko Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse bei Višakio Rūdos klebonijoje,  dalyvavo 55 mokiniai.

 

 

 

 

 

 

 

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA