KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


Baigiamas įgyvendinti projektas VandensBaigiamas įgyvendinti projektas „Vandens telkinio, esančio Kazlų Rūdos mieste Taikos gatvėje, būklės gerinimas“

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija baigia įgyvendinti projektą „Vandens telkinio, esančio Kazlų Rūdos mieste Taikos gatvėje, būklės gerinimas“, projekto kodas Nr. VP3-1.4-AM-04-R-41-006 pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ įgyvendinimo priemonę „Vandens telkinių būklės gerinimas“. Projekto biudžetas – 379.686,05 Lt, iš kurių 341.881,25 Lt Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšos, 37.968,60 Lt savivaldybės biudžeto lėšos.

Kazlų Rūdos centrinėje dalyje esančio vandens telkinio pakrantės yra pamėgtos miesto gyventojų poilsio vietos. Šis vandens telkinys tarnauja ne tik rekreacijai, poilsiui bei kultūriniams poreikiams, bet ir priešgaisriniams tikslams. Tačiau nuo įrengimo dienos šis telkinys nebuvo tvarkomas ir valomas, jo dugne susikaupė gausybė buitinių atliekų, šalia augantys medžiai, mesdami lapus taip pat teršė vandenį, pakrantės ir seklesnės vietos užaugo vandens augmenija. Dėl šių priežasčių daromas neigiamas poveikis aplinkai, todėl įgyvendinant projektą buvo išvalytas vandens telkinys: pašalintos susikaupusios buitinės atliekos, dumblas, kuriame buvo aplinkai kenksmingų teršalų, vandens augmenija, o taip pat sutvirtintos ir apsėtos žole jo pakrantės.

Projekto rezultatais naudosis Kazlų Rūdos miesto gyventojai ir svečiai, sutvarkytas vandens telkinys papuoš miestą, prisidės prie gyvenimo kokybės gerinimo, savivaldybės įvaizdžio formavimo.

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA