KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


Projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Kazlų Rūdoje“ statybos darbai baigiami


2010-04-28
Kazlų Rūdos savivaldybės administracija ir UAB „Kazlų Rūdos Komunalininkas“ įgyvendina projektą Nr. VP3-3.1-AM-01-V-02-022 „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Kazlų Rūdoje“. Projektas yra finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo, LR valstybės biudžeto ir Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos lėšomis. Bendra projekto vertė 12,771 mln. Lt, kurią sudaro 10,270 mln. Lt Europos Sąjungos fondų lėšų, 1,321 mln. Lt LR biudžeto lėšų ir 1,18 mln. Lt Projekto vykdytojo lėšų. Šis projektas susideda iš dviejų dalių, tai Kazlų Rūdos nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcija ir vandentiekio bei nuotekų tinklų plėtra. Įgyvendinamas projektas mažina socialinius ir ekonominius skirtumus tarp ES šalių narių ir atskirų regionų.
Šių metų sausio 20 dieną susirinkusi statybos užbaigimo komisija Kazlų Rūdoje nusprendė, kad statinio „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Kazlų Rūdoje“ statyba yra baigta, statybos užbaigimo komisijos nariai tai patvirtino, pasirašydami statybos užbaigimo aktus. Rangovas UAB „Kamesta“ darbus užbaigė laiku, kaip ir buvo numatyta rangos sutartyje. Įgyvendinus rangos sutartį yra nutiesta 5,4472 km naujų vandentiekio tinklų ir 6,853 km naujų nuotekų surinkimo tinklų. Planuojama, kad prie naujai nutiestų nuotekų tinklų išviso galės prisijungti 450 gyventojų, prie naujai nutiestų vandentiekio tinklų- 360 gyventojų. Gyventojai aktyviai kviečiami kreiptis į Kazlų Rūdos savivaldybės administraciją dėl prisijungimo prie vandentiekio ir nuotekų tinklų ir dėl techninių sąlygų išdavimo. Gyventojai, turintys klausimų dėl prisijungimo prie naujų vandentiekio ir nuotekų tinklų, gali kreiptis į Kazlų Rūdos savivaldybės Ūkio skyrių, Atgimimo g.12, Kazlų Rūda, tel. (343) 68631 arba UAB „Kazlų Rūdos komunalininkas“, M. Valančiaus g. 15, Kazlų Rūda, tel. (343) 95176.
Baigiama vykdyti ir antroji rangos sutartis „Kazlų Rūdos nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcija“. Rangos darbus vykdo UAB „Inžinieriniai tinklai“ ir Per Aarsleff A/S filialas, veikiančios pagal Jungtinės veiklos sutartį. Nors statybos metu dėl uždaromo Kazlų Rūdos savivaldybės sąvartyno Egliškės kaime atsirado nenumatyta aplinkybė objekte ir Rangovas turėjo numatyti kitą sprendimo būdą susikaupusio dumblo nuotekų valymo įrenginiuose išvežimui, todėl rangos sutarties užbaigimo terminas buvo pratęstas iki 2011-05-31, darbus Rangovas planuoja užbaigti iki šių metų balandžio 30 dienos. Statybos darbų techninę priežiūrą vykdo UAB „Optimum projektai, projekto administravimą ir viešinimą-Viešoji įstaiga „Projektų vadybos grupė“.
Pagal pasirašytą šalių susitarimą Nr. 3 prie 2009 m. gruodžio 9 d. finansavimo ir administravimo sutarties Nr. V/2009/NS/22 projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga, iki kurios turi būti pabaigtos visos Projekto veiklos ir patirtos su Projekto įgyvendinimu susijusios tinkamos išlaidos, yra 2011 m. spalio 9 d., Projekto finansavimo pabaiga -2012 m. sausio 9 d. Kazlų Rūdos savivaldybė projekto veiklas planuoja įgyvendinti laiku, tai yra iki šių metų spalio 9 dienos.
Įgyvendinus projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Kazlų Rūdoje“, gyventojai galės naudoti kokybišku geriamu vandeniu, sumažės aplinkos tarša Kazlų Rūdoje.

Kazlų Rūdos nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos baigiamieji darbai statybos aikštelėje

Informacinis stendas šalia nuotekų valyklos

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA