KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

Atliekų tvarkymas

 

Atmintinė senų, neeksplotuojamų automobilių savininkams>>

 Paskelbta: 2017-09-18


 

REGIONINIAME NEPAVOJINGŲJŲ ATLIEKŲ SĄVARTYNE ŠALINAMŲ ARBA Į MBA, MA ĮRENGINIUS PRIIMAMŲ MIŠRIŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SUDĖTIES NUSTATYMO ATASKAITA>>

 Paskelbta: 2017-01-04


REGIONINIAME NEPAVOJINGŲJŲ ATLIEKŲ SĄVARTYNE ŠALINAMŲ ARBA Į MBA, MA ĮRENGINIUS PRIIMAMŲ MIŠRIŲ KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ SUDĖTIES NUSTATYMO ATASKAITA>>


Standartinės komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų teikimo sutartys>>

  Paskelbta: 2017-01-03


Deramai sutvarkę atliekas, grąžinkime gyvybę žemei ! 

Pavasaris vėl primena - artėja žemės darbai. Deramai sutvarkę atliekas, galime turėti ir nemažai apčiuopiamos naudos. Ne veltui kompostas kartais vadinamas daržo auksu. Jis gerina dirvos struktūrą, reguliuoja vandens kiekį, dirvos rūgštingumą. Kompostu patręšti augalai būna derlingesni. Mokslininkai įrodė, kad kompostas saugo augalus ir nuo ligų.


UAB MARIJAMPOLĖS APKRITIES ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRAS IR KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA RAGINA:

Atsiimkime specialias dėžes, skirtas kompostuoti žaliosioms atliekoms, ir pasigaminkime komposto sau patys. UAB Marijampolės apskrities atliekų centras dėžes individualių valdų ir sodų sklypų savininkams išduoda nemokamai.

Dėžės gyventojams bus dalijamos tol, kol baigsis jų ištekliai.

Kompostavimo dėžės skirtos po atliekų atskyrimo ir išrūšiavimo namų ūkyje susidariusioms žaliosioms atliekoms (daržovių, vaisių lupenoms ir atliekoms, namų valdų teritorijų priežiūros ir tvarkymo žaliosioms atliekoms, sklypų šienavimo atliekoms, pjuvenoms, medienos drožlėms, lapams, gėlėms, velėnai be žemių, arbatos ir kavos tirščiams, smulkintoms šakoms laikyti ir gaminti kompostą (kompostuoti). Pasiimdami šią dėžę, gyventojai įsipareigos, kad žaliosios atliekos į bendrą atliekų srautą nebepateks, kad patys sutvarkys šios rūšies atliekas, o gautą kompostą sunaudos savo reikmėms.

Gyventojai turi pasirašyti kompostavimo dėžės perdavimo neatlygintinai naudotis sutartį. Sutartis pasirašoma tarp UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centro ir gyvenamosios paskirties namų valdos ar sodo sklypo savininko arba jų įgalioto asmens. Sutarties pasirašymui reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir žinoti tikslų sklypo, kuriame bus naudojama kompostavimo dėžė, adresą ( atkreiptinas dėmesys, kad yra patikslinti beveik visų sodų bendrijų sklypų adresai).

Kompostavimo dėžes savivaldybės gyventojai gali pasiimti stambiagabaričių ir kitų atliekų surinkimo aikštelėje M. Valančiaus g. 17 A, Kazlų Rūda, trečiadieniais nuo 10 iki 17 val., kitomis darbo dienomis kreiptis tel. 30687, 8 685 20119.


Įsigykite kokybiško, specialistų pagaminto pigaus ir kokybiško komposto

UAB Marijampolės apskrities atliekų centras parduoda kompostą, kaina už 1 m3 10,14 EUR su PVM.

Kompostas parduodamas Eglinčiškės k., Kazlų Rūdos sav. (prie uždaryto sąvartyno). Tel. (8 656) 20 368.

 

 Paskelbta: 2015-04-24


 

Kazlų Rūdos savivaldybės 2014 – 2020 metų atliekų tvarkymo planas>>


 

Mišrių komunalinių atliekų sudėties nustatymo darbų rezultatai

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2011-08-31 įsakymu Nr. D1-661 "Dėl regioniniuose nepavojingų atliekų sąvartynuose šalinamų mišrių komunalinių atliekų sudėties nustatymo ir komunalinių biologiškai skaidžių atliekų kiekio juose vertinimo tvarkos aprašo patvirtinimo" (Žin., 2011, Nr. 109-5148) Marijampolės regioniniame nepavojingų atliekų sąvartyne, esančiame Panausupio kaime, Marijampolės savivaldybėje atliko sąvartyne šalinamų mišrių komunalinių atliekų sudėties nustatymo darbus.

Siekiant nustatyti kiekvienos savivaldybės mišrių komunalinių atliekų sudėtį, buvo parenkama po vieną šiukšliavežį iš Marijampolės, Kalvarijos, Vilkaviškio rajono, Kazlų Rūdos ir Šakių rajono savivaldybių. Darbai vyko stebint Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento ir Marijampolės apskrities savivaldybių atstovams.

Mišrių komunalinių atliekų sudėties nustatymo darbai vyko 2012 ir vyks 2013 metais 4 kartus per metus (žiemą, pavasarį, vasarą ir rudenį), kad būtų galima nustatyti šalinamų atliekų sudėties kitimą skirtingais metų laikais.

2012 m. Mišrių komunalinių atliekų sudėties nustatymo darbų rezultatai>>


2013 m. Mišrių komunalinių atliekų sudėties nustatymo darbų rezultatai>>


2014 m. Mišrių komunalinių atliekų sudėties nustatymo darbų rezultatai>>

 

 

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA