KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


< Naujienos >
   2020-04-29
Baigiamas įgyvendinti projektas „Viešosios infrastruktūros atnaujinimas ir įrengimas Jankų, Višakio Rūdos kaimuose ir Jūrės miestelyje“

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Viešosios infrastruktūros atnaujinimas ir įrengimas Jankų, Višakio Rūdos kaimuose ir Jūrės miestelyje", projekto kodas Nr. 20KI-KM-17-1-02669-PR001 pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonę „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse". 2018 m. lapkričio 28 d. pasirašyta Paramos sutartis dėl projekto finansavimo su Nacionaline mokėjimo agentūra prie ŽŪM. Projekto biudžetas - 232 125,00 Eur su PVM.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų, Višakio Rūdos kaimuose ir Jūrės miestelyje pagrindinė egzistuojanti problema - nepakankamai išvystyta kelių, gatvių ir šaligatvių infrastruktūra, todėl buvo inicijuotas projektas, kurio metu numatyta atnaujinti ar įrengti naujų gatvių atkarpų ir šaligatvių, pėsčiųjų takų infrastruktūrą.

Projekto tikslas - prisidėti prie vietos plėtros Jankų, Višakio Rūdos kaimuose ir Jūrės miestelyje skatinimo. Atnaujinus ir įrengus naują gatvės atkarpą, šaligatvių ir pėsčiųjų takų infrastruktūrą poilsio, sporto ir laisvalaikio paslaugos bei infrastruktūra taptų prieinamos didesniam Jankų, Višakio Rūdos kaimų ir Jūrės miestelio gyventojų skaičiui. Tai prisidėtų prie gyventojų gyvenimo kokybės kaime gerėjimo.

Projekto uždavinys - įrengti ir atnaujinti viešųjų kelių, gatvių atkarpų ir šaligatvių infrastruktūrą Jankų, Višakio Rūdos kaimuose ir Jūrės miestelyje.

Projekto veiklos: šaligatvio ir Mokyklos g. atkarpos įrengimas Jankų km.; šaligatvio Šaltinėlio g. atkarpoje įrengimas Višakio Rūdos k.; šaligatvio Stoties gatvėje bei pėsčiųjų takų (2 vnt.) įrengimas Jūrės mstl.

Šiuo metu projekto veiklos yra įgyvendintos:

• Jankų kaime rekonstruotos Mokyklos gatvės dalies ilgis apie 300 m., 2 eismo juostų. Taip pat įrengtas betono trinkelių šaligatvis vienoje gatvės pusėje. Darbus atliko UAB "Parama" pagal 2019-05-08 Mokyklos g. KR0645, Jankų k., Kazlų Rūdos sav., rekonstravimo darbų sutartį Nr. S-94;
• Višakio Rūdos kaime Šaltinėlio gatvėje įrengto pėsčiųjų tako ilgis apie 460 m., betono trinkelių danga. Įrengtas gatvės ženklinimas, pėsčiųjų perėja. Darbus atliko MB "Sadora" pagal 2019-02-20 Šaltinėlio g. KR7212, Višakio Rūdos k., Kazlų Rūdos sav. šaligatvio naujos statybos darbų sutartį Nr. S-37.
• Jūrės miestelyje naujai įrengta apie 370 m. pėsčiųjų takų: Stoties gatvėje ir nuo Stoties gatvės iki Jūrės miestelio geležinkelio stoties. Darbus atliko MB „Girosta" pagal 2019-04-18 Pėsčiųjų takų Stoties gatvėje, Jūrės miestelyje, naujos statybos darbų sutartį Nr. S-82.

Projektas tiesiogiai prisidėjo prie saugios ir kokybiškos gyvenamosios aplinkos Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojams užtikrinimo.


Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA