KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


Kazlų Rūdos savivaldybėje eksponuojama plenero „Pilnatis“ darbų paroda

                           

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija dalyvauja projekto „Šešupės tiltai“ įgyvendinime.

Projekto pagrindinis pareiškėjas - Labdaros ir paramos fondas Šešupės euroregiono Šakių biuras, partneriai - Goldapo, Kazlų Rūdos, Pagėgių ir Šakių rajono savivaldybės. Projektas įgyvendinamas pagal Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos Federacijos Kaliningrado srities kaimynystės programą (Kaimynystės programa), jungiančią Europos bendrijų iniciatyvą INTERREG IIIA ir TACIS programą. Kaimynystės programa yra skirta Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos Federacijos pasienio regionų bendradarbiavimui gerinti.

Projektą „Šešupės tiltai“ iš dalies finansuoja Europos Sąjunga, o remia Kazlų Rūdos, Pagėgių ir Šakių rajono savivaldybės. Juo siekiama saugoti ir populiarinti pasienio srities euroregiono „Šešupė“ kultūrinį tapatumą, skatinti kultūros specialistų ir menininkų bendradarbiavimą, suteikiant galimybę pasienio gyventojams geriau susipažinti su kaimynų „iš kitos sienos pusės“ tradicine kultūra.

Lapkričio 16-30 dienomis plenero darbų paroda veikia Kazlų Rūdos savivaldybės administracijoje. Darbai įamžinti Projekto lėšomis išleistame fotoalbume „Pilnatis“.
------------------------------------------------------------------------------
Įgyvendinant šį sumanymą, šių metų gegužės 21 - 27 dienomis Goldape (Lenkija) ir Sintautuose (Šakių rajonas) buvo surengtas tarptautinis fotomenininkų pleneras “Pilnatis“. Plenero darbe dalyvavo 3 Lenkijos Goldapo savivaldybės menininkai – Katarzyna Puczylovska, Jaroslav Jozef Jasinski ir Tadeusz Krzyvicki bei 4 Lietuvos fotomenininkai – Edvardas Mažeika iš Kazlų Rūdos, Mykolas Petrauskas iš Pagėgių, Rimaldas Vikšraitis iš Kudirkos Naumiesčio bei Vidas Venslovaitis iš Šakių. 10 dienų dirbdami abipus sienos – Lietuvos ir Lenkijos pasienio teritorijose jie akylai stebėjo žmones ir aplinką. Sukurtuose foto darbuose menininkai pateikė savo žvilgsnį ir požiūrį į vietos bendruomenių gyvenimą „kaimyno žvilgsniu“.

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
 



 
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA