KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


2013 metų Jaunimo iniciatyvų, laisvalaikio bei sporto užimtumo projektai

Plutiškių jaunųjų lyderių klubas įgyvendino projektą „Sportuokime ir būkime sveiki!". Projektas vyko 2013 m. rugpjūčio 4 d. Projekte  dalyvavo klubo nariai, mokyklinio amžiaus vaikai, Plutiškių kaimo bendruomenės jaunimas, jų šeimos nariai, aplinkinių kaimų jaunimas. Viso dalyvavo  apie 100 jaunų  žmonių. Projekto metu buvo suorganizuotos sportinės varžybos, t.y. krepšinio 3x3, kuriose dalyvavo 27 komandos, viso įvyko 67 rungtynės. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos specialiais prizais.

  
  

Višakio Rūdos jaunimo klubas „Ąžuolas" įgyvendino projektą „Jaunimo poilsis ir sportas gamtoje". Projekte dalyvavo apie 30 jaunų žmonių iš Višakio Rūdos kaimo. Projektas vyko dviem etapais 2013 m. liepos-rugpjūčio mėnesiais. Projekto metu jaunimo klubas įsigijo sportinio inventoriaus bei surengė sportines varžybas (tinklinio, krepšinio ir smiginio). Jaunimas noriai dalyvavo sportinėse varžybose, taip pat projekto veiklos sulaukė ir gausaus jaunesnių nei 14 metų vaikų susidomėjimo.

Jūrės kaimo neformali jaunimo grupė įgyvendino projektą „Sportuojantis jaunimas Jūrės kaime". Projekto metu jaunimas tvarkė Jūrės kaime esantį sporto aikštyną (krepšinio aikštelę) aptverdami jį tinklu, pasėdami žolę bei įrengdami medinius suoliukus ir staliukus. Šio projekto dėka jaunimui tapo saugiau sportuoti, nes užtverta tvora apsaugo kamuolius nuo patekimo į vandens telkinį ir kelio važiuojamąją dalį. Įrengti nauji suoliukai ir pasėta veja suteikia aplinkai jaukumo ir patrauklumo.

Bagotosios jaunimo organizacija „Bigeris" įgyvendino projektą „Vasara ne prie „kompo"". Projektas vyko 2013 m. liepos - rugpjūčio mėn. Bagotosios kaimo parke bei kultūros namuose ir baidarių plaukimo trasoje Kudirkos Naumiestis - Panoviai. Projekto metu buvo suorganizuota mokomoji stovykla „Pažinkim gamtą ir aktyviai praleiskim laiką!", kurioje jaunimas stiprino tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius, sužinojo daug naudingos informacijos apie gamtą (medžių rūšis, gyvūnus ir pan.), praktiškai pritaikė gautą informaciją užduočių metu. Projekto pabaigoje buvo surengtas baidarių žygis Šešupės upe nuo Kudirkos Naumiesčio iki Panovių. Šio žygio metu jaunimas taip pat pritaikė praktinius seminaro įgūdžius tyrinėdami ir tvarkydami upės pakrantes ir aplinką.

  

Kovinės savigynos ir shindokai karate klubas „Akmangus" įgyvendino projektą „Būk saugus! Būk stiprus! Būk sveikas! Nebūk priklausomas!". Projektas vyko 2013 m. rugpjūčio 19 - 23 d. Projekto veiklose dalyvavo 21 mokinys. Jo metu vyko seminaras „Kaip išsirinkti mėgstamą sporto šaką", praktiniai užsiėmimai, parodomoji treniruotė - kaip teisingai sportuoti. Vaikai ir jaunimas gavo daug teorinių žinių apie kovos menus, savigyną, saugų sportą bei sveiką gyvenseną.

  
  

Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų sąjunga "Apskritas stalas" įgyvendino projektą "Jaunimo diena - 2013". Projektas vyko rugpjūčio 10 d. Bagotosios sporto ir kultūros aikštelėje. Projekto metu buvo surengta šventė Tarptautinei jaunimo dienai paminėti.
Surengta šventė susidėjo iš kelių programos dalių. Pirmoje dienos pusėje vyko sportinės varžybos (krepšinis 3x3, tinklinis 3x3, futbolas 3x3), kuriose dalyvavo jaunimas ir suaugusieji iš Kazlų Rūdos savivaldybės jaunimo organizacijų, kaimo bendruomenių, miesto ir kitų gyvenviečių. Sportinių varžybų kulminacija - tai seno mobilaus telefono mėtymo varžybos, kuriose susigundė sudalyvauti ne tik jaunimas, bet ir suaugusieji. Sportinių varžybų metu visi nesportuojantys galėjo dalyvauti kariškių parodomojoje programoje, kurioje jie buvo ne tik supažindinti su karine įranga, tačiau ir patys galėjo pasigalynėti ar pašaudyti iš pneumatinio ginklo į taikinius. Kiti galėjo dalyvauti graffiti piešimo pamokoje, kurios metu buvo kuriamas piešinys Bagotosios laisvalaikio erdvės papuošimui. Taip pat kariškiai visus nudžiugino pavaišindami savo pačių gaminta kareiviška koše.
Po sportinių varžybų vyko pokalbių šou kuriame dalyvavo dukart pasaulio ir Europos kiokušin karate čempionė Margarita Čiuplytė bei Lietuvos karinių oro pajėgų kapitonas Povilas Liberis. Jie visus renginio dalyvius ir svečius supažindino su savo veikla, taip pat atsakė į susirinkusiųjų klausimus. Po šio pokalbių šou vyko KTU studentų mokslinės draugijos pasirodymas, kuriame jie parodė neįtikėtinus triukus, atliekamus su įmantriausiais moksliniais įtaisais. Renginį vainikavo sportinių varžybų apdovanojimai, sveikinimai, kovinės savigynos ir shindokai karate klubo „Akmangus" parodomoji programa. Vakare jaunimas turėjo progą susipažinti su mūsų kraštiečio Taras Kulik verslu, jo pradžia ir patarimais, kaip sėkmingai iš savo pomėgio pradėti vystyti verslą. Vakaro pabaigoje visų laukė filmas apie projekto „Misija Sibiras" dalyvių 2012 metų kelionę.

  
  
  

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA