KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS SPORTO CENTRAS PRADEDA ĮGYVENDINTI PROJEKTĄ „KARTU EUROPOJE – KARTU STADIONE IR ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖJE“

 

Projektas „Kartu Europoje – kartu stadione ir žaidimų aikštelėje“ ir projektas „Iš sporto aikštelės į žaidynes“ vykdomi pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą, skirtą skatinti tvarų Lietuvos ir Lenkijos pasienio vystymąsi didinant ekonominę, socialinę ir teritorinę sanglaudą. Programą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas.

Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centras kartu su Olecko gminos sporto centru nuo šių metų rugsėjo 1 dieną pradėjo įgyvendinti dar vieną projektą finansuojamą iš programos Lietuva-Polska. Tai projektas „Kartu Europoje – kartu stadione ir žaidimų aikštelėje“, kurio tikslas – įtraukti Olecko ir Kazlų Rūdos jaunimą į bendradarbiavimą per sieną. Įgyvendinant minėtą projektą numatytos šios veiklos: 1. Suorganizuoti integracinę, vaikų ir jaunimo iš Lietuvos ir Lenkijos, stovyklą Dudkų vietovėje prie Olecko, 2. Suorganizuotos tarptautinės lengvosios atletikos varžybos Olecke, 3. Suorganizuoti tarptautinį mergaičių ir berniukų tinklinio turnyrą Kazlų Rūdoje, 4. Suremontuoti Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centro salę.
Olecko gmina ir Kazlų Rūdos savivaldybė remia šį projektą biudžeto lėšomis. Kazlų Rūdos savivaldybės bendrafinansavimo dalis sudaro 11072,47 litus.
Minėti renginiai padės integruotis ne tik varžybų dalyviams, bet ir sporto sirgaliams. Lengvosios atletikos varžybose, kartu su jaunimu, dalyvaus vyresni nei 19 metų amžiaus sportininkai. Kadangi, mūsų tikslu yra ne tik tarptautinė jaunimo integracija, bendrai dalyvaujant sporto varžybose, bet ir siekimas parodyti jaunimui pavyzdžius, kuriais gali sekti. Taigi suaugusiųjų pavyzdys yra svarbus šio projekto elementas. Tikimasi, kad jaunoji karta perims sportavimo tradicijas.
Svarbu paminėti, jog Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centras jau įgyvendino pagrindines veiklas pagal projektą „Iš sporto aikštelės į žaidynes“. Šio projekto metu buvo organizuojamos tarptautinės varžybos Olecke bei Kazlų Rūdoje, kurių metu puikiai pasirodė Kazlų Rūdos jaunimo lengvosios atletikos, tinklinio bei futbolo komandos. Projekto dėka modernizuotas Kazlų Rūdos miesto stadionas. Stadione įrengtos žiūrovų kėdės, paplūdimio tinklinio aikštelė. Taigi projekto rezultatais džiaugiasi netik projekte dalyvavęs jaunimas bet ir Kazlų Rūdos savivaldybės gyventojai.

Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centro informacija

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA