KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 

< Skelbimai >
   2019-11-13
Projekto „Bendradarbiavimas per sieną, didinant priešgaisrinį saugumą“ ugniagesių savanorių mokymai

Rugsėjo 28-29 dienomis Kazlų Rūdoje vyko projekto „Bendradarbiavimas per sieną, didinant priešgaisrinį saugumą" tarptautiniai ugniagesių gelbėtojų mokymai. Juose dalyvavo Lenkijos Šipliškių valsčiaus ugniagesiai gelbėtojai ir savanoriai ugniagesiai bei Lietuvos ugniagesių rinktinė iš Bagotosios.
Sveikinimo žodį dalyviams tarusi Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorė Reda Kneizevičienė pažymėjo ilgalaikės draugystės svarbą tarp Kazlų Rūdos savivaldybės ir Šipliškių valsčiaus.
Mokymuose dalyvavęs Šipliškių valsčiaus viršaitis Mariusz Grygieńć taip pat pasidžiaugė daugiau kaip 20 metų vykstančiu bendradarbiavimu tarp jo vadovaujamo valsčiaus ir Kazlų Rūdos savivaldybės, kuris vyksta tiek kultūriniuose projektuose, tiek, kaip šiuo atveju, ugniagesių gelbėtojų kompetencijų stiprinimo srityse.
Sėkmės semiantis gelbėjimo žinių palinkėjo ir Višakio Rūdos klebonas Vidmantas Striokas, kuris taip pat yra ugniagesių gelbėtojų rinktinės savanoris. Jis palinkėjo produktyvaus darbo, kad savanorių susibūrimas po bendra vėliava „gelbėti ir padėti vargo nuskriaustiesiems" būtų dar tvirtesnis.
Šie mokymai yra projekto „Bendradarbiavimas per sieną, didinant priešgaisrinį saugumą" dalis. Projekto veiklose yra numatyti ne tik ugniagesių mokymai ir apsikeitimai gerąja gelbėtojų patirtimi, tačiau ir vieši demonstraciniai renginiai, kurie vyks Kazlų Rūdoje ir Šipliškėse, gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobilio įsigijimas.
Šio projekto tikslas - gyventojų bei turto saugumo gerinimas stiprinant pasienio bendradarbiavimą kovoje su bendromis grėsmėmis ir krizinėmis situacijomis bei viešųjų paslaugų prieinamumo didinimas Programos Interreg Lenkija - Lietuva teritorijoje.
Projektas remiasi žiniomis, gebėjimais ir ilgamete Lenkijos partnerių patirtimi, kurie neabejotinai turės teigiamos įtakos plėtojant Lietuvos savanorių ugniagesių rinktinių sistemą.
Projekto pradžia 2019-03-01, pabaiga 2020-02-29. Bendras projekto biudžetas 452.693,03 eurų, ES dalis 384.789,06 eurai.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA