KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS SPORTO CENTRAS KARTU SU OLECKO GMINA ĮGYVENDINA PROJEKTĄ „IŠ SPORTO AIKŠTELĖS Į ŽAIDYNES“

   

Projektas „Iš sporto aikštelės į žaidynes“ vykdomas pagal Europos teritorinio bendradarbiavimo tikslo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programą, skirtą skatinti tvarų Lietuvos ir Lenkijos pasienio vystymąsi didinant ekonominę, socialinę ir teritorinę sanglaudą. Programą iš dalies finansuoja Europos Sąjungos regioninės plėtros fondas.

Projekto tikslas – Pasienio bendradarbiavimo vystymasis skatinant vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą. Olecko gmina ir Kazlų Rūdos savivaldybė remia šį projektą biudžeto lėšomis. Kazlų Rūdos savivaldybės bendrafinansavimo dalis sudaro 25781,54 litus.
Projektu ketinama spręsti vieną iš pagrindinių šių laikų jaunimo aktyvaus laisvalaikio praleidimo, judėjimo ir aktyvumo stokos problemą. Dauguma jaunų žmonių savo laisvalaikį praleidžia prie televizorių ir kompiuterių. Fizinis vaikų ir paauglių aktyvumas yra reikalingas tinkamam jų vystimuisi. Tinkamas fizinis jaunimo aktyvumas užtikrina sveikos visuomenės plėtrą tiek fizine tiek psichologine ir socialine prasme. Todėl svarbu formuoti sąmoningą fiziškai aktyvią visuomenę, visų pirmiausiai skatinant jaunimo kūno kultūros įpročius, kurie išliktų visą gyvenimą. Šiuo metu vis daugiau ir daugiau jaunų žmonių kenčia nuo ligų, susijusių su fiziniu pasyvumu, įskaitant nutukimą.
Reikėtų paminėti, kad Kazlų Rūdą supa miškai o Olecko miestas apsuptas keturių girių: Augustavo, Romicka, Piska, Borecka. Šie miestai turi unikalų ir specifinį deguonies prisotintą bioklimatą, o tai yra vienas iš svarbiausių dalykų reikalingų tinkamam jaunimo kūno kultūros propagavimui bei varžybų organizavimui.
Projekto dėka, jaunimas bus skatinamas aktyviau užsiimti sportine veikla Lietuvos ir Lenkijos pusėse rengiant mini-olimpiadas, kurios padės populiarinti sportą tarp vaikų ir jaunimo. Taip pat numatoma modernizuoti Kazlų Rūdos ir Olecko miestų fizinio ugdymo bazes laikantis Europos standartų, remontuojant sporto sales ir modernizuojant sporto aikšteles.
Taip pat svarbu paminėti, kad abiejų regionų jaunimo bendradarbiavimas apims pasienio Lietuvos ir Lenkijos vaikų ir jaunimo mainus. Jaunuoliai galės dalyvauti bendrose sporto varžybose. Tai taip pat padidins pasitikėjimą tarp dviejų tautų, sudarys tvirtus pamatus būsimam bendradarbiavimui ir kaimyninių santykių plėtojimui.
Aktyvinant Olecko ir Kazlų Rūdos visuomenes galima tikėtis turistų susidomėjimo, kadangi atsiras galimybė praktikuoti taip vadinamą sporto turizmą, dalyvaujant sporto renginiuose. Kompleksinis projekto realizavimas sumažins skirtumus nuo kitų ES regionų. Sustiprės visuomeninė, teritorinė ir ekonominė sanglauda, tuo pačiu padidės vietos verslo konkurencingumas.

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA