KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


Baigtas įgyvendinti projektas Partnerystės tinklo ir nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimas ir plėtra „Šešupės“ euroregione“
                

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija kartu su pagrindiniu partneriu – Labdaros ir paramos fondu Šešupės euroregiono Šakių biuru bei kitais partneriais: Šakių rajono savivaldybės administracija, Pagėgių savivaldybės administracija, Šakių krašto vietos veiklos grupe, Sūduvos vietos veiklos grupe, Vietos veiklos grupe „Pagėgių kraštas“ baigė įgyvendinti Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų subsidijų schemos „Nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimas Lietuvoje“ projektą „Partnerystės tinklo ir nevyriausybinių organizacijų sektoriaus stiprinimas ir plėtra Šešupės euroregione”.

Projekto metu buvo įsigyta kompiuterinė ir programinė įranga, organizacinė technika Šešupės euroregiono Šakių biuro, Šakių krašto vietos veiklos grupės, Sūduvos vietos veiklos grupės, Vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ institucijoms. Ši įranga prisidės prie įstaigų institucinių gebėjimų ir materialinės bazės stiprinimo ir turės teigiamą ilgalaikį poveikį įstaigų veiklos vykdymui, padės rengti ir įgyvendinti tarpregioninio ir tarptautinio bendradarbiavimo, įgūdžių įgijimo ir mokymų organizavimo projektus.

Taip pat projekto metu buvo parengta Šešupės euroregiono nevyriausybinių organizacijų plėtros galimybių studija, vyko anglų kalbos kursai, kuriuose mokėsi pareiškėjo ir partnerių organizacijų atstovai, turintys anglų kalbos pagrindus. Buvo suformuotos B1 lygių grupės – po 1 Šakių rajono, Pagėgių bei Kazlų Rūdos savivaldybėse. Kursus sėkmingai baigė ir apie tai liudijančius pažymėjimus gavo 30 asmenų.
Be to, buvo surengtas seminarų ciklas pareiškėjo ir partnerių atstovams šiomis temomis: „Demokratijos ir pilietinės visuomenės stiprinimas“, „Organizacijų veiklos galimybių didinimas“, „Pažangios, sąmoningos ir iniciatyvios visuomenės plėtra“. Seminarus vedė Mykolo Romerio universiteto doc. dr. Saulius Nefas.

Aktyvinant nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą su panašiomis nevyriausybinėmis organizacijomis kitose šalyse, turinčiose daugiau patirties demokratijos ir pilietinės visuomenės kūrime, buvo aplankyta Lesja savivaldybė (Norvegija), kuri aktyviai bendrauja su įvairiomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei pasisemta gerosios patirties šioje srityje.

Projekto pabaigoje buvo surengtas Šešupės euroregiono nevyriausybinių organizacijų sąskrydis. Sąskrydžio metu nevyriausybinių organizacijų atstovai diskutavo darbo grupėse, pasidalino patirtimi, lankėsi Gelgaudiškio bei Skirsnemunės bendruomenės centruose, Sudargo bendruomenės centre, dalyvavo čia surengtoje amatininkų mugėje, stebėjo Šešupės euroregiono savivaldybių kolektyvų bei kitų menininkų pasirodymus.

Apibendrinę pasiektus rezultatus sąskrydžio dalyviai nusprendė, jog Šešupės euroregiono nevyriausybininkai įgyvendinę projektą tapo ne tik intelektualiai ir materialiai stipresni, geriau pasirengę tarptautiniam bendradarbiavimui, bet sustiprėjo ir jų tarpusavio ryšiai, išaugo tolesnės bendros veiklos galimybės. Todėl nuspręsta, jog tai pirmasis, bet ne paskutinis bendras Šešupės euroregiono NVO projektas.
Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA