KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖ
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliųjų pasirinktys

KAZLŲ RŪDOS
SAVIVALDYBĖ


Biudžetinė įstaiga,
Atgimimo g. 12,
LT-69443
Kazlų Rūda 
Tel. (8 343) 95 276,
el. p. priimamasis@kazluruda.lt
Duomenys kaupiami ir
saugomi Juridinių asmenų
registre, kodas 188777932

Struktūra ir kontaktai Teisinė informacija Veiklos sritys Korupcijos prevencija Administracinė informacija Paslaugos Nuorodos
Navigacija


 

 

 

 


 

 

 

 


Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kudirkos Naumiesčio miestų bei Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Šakių rajono savivaldybių teritorijų bendrųjų planų rengimas

                       

Prasidėjo projekto „Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kudirkos Naumiesčio miestų bei Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Šakių rajono savivaldybių teritorijų bendrųjų planų rengimas“ įgyvendinimas.

Kazlų Rūdos savivaldybės administracija dalyvauja projekto „Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kudirkos Naumiesčio miestų bei Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Šakių rajono savivaldybių teritorijų bendrųjų planų rengimas“ (projekto identifikacinis numeris BPD2004-ESF-5.2-02) įgyvendinime. Projekto pagrindinis pareiškėjas – Marijampolės savivaldybės administracija. Projekto partneriai- Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Šakių rajono savivaldybės.

Pagrindinis projekto tikslas- parengti Marijampolės, Kazlų Rūdos ir Kudirkos Naumiesčio miestų bei Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Šakių rajono savivaldybių teritorijų bendruosius planus, pagrindinius planavimo dokumentus, kurie būtų darnios plėtros pagrindas ir reglamentuotų savivaldybių teritorijų naudojimo ir tvarkymo ilgalaikę strategiją.

Šiuo metu jau prasidėjo Kazlų Rūdos miesto bendrojo plano ir Kazlų Rūdos savivaldybės teritorijos bendrojo plano rengimas. Vyksta parengiamasis etapas, esamos būklės analizė.

Mero veikla

 
Mantas Varaška
Kazlų Rūdos savivaldybės meras

 
  
 

Apklausos

Naujienų
prenumerata
TARYBOS POSĖDŽIAI
TIESIOGINĖ POSĖDŽIŲ TRANSLIACIJA
TARYBOS POSĖDŽIŲ
GARSO ARCHYVAS

Prisijungimas

 

 

 

 

 

EISMO TVARKARAŠČIAI
RENGINIAI
AR ŽINOTE KUR KREIPTIS ATSITIKUS NELAIMEI?
UAB "KAZLŲ RŪDOS KOMUNALININKAS"
INDIVIDUALIOS VANDENS TIEKIMO ĮMONĖS
KAZLŲ RŪDOS SAVIVALDYBĖS PRIEŠGAISRINĖ TARNYBA
UAB "KAZLŲ RŪDOS ŠILUMOS TINKLAI"
SENIŪNAITIJOS

 


 

 

 
 
© KAZLŲ RUDOS SAVIVALDYBĖ. VISOS TEISĖS SAUGOMOSSPRENDIMAS: IDAMAS, NAUDOJAMA SMARTWEB SISTEMA